Ekip

Arda Can
Kurucu
1976 doğumlu Arda, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bil. Fak. İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Butik bir yapı ile daha müşteri odaklı, enerjisi daha yüksek ve alışılmışın dışında farklı işler yapabilmek adına 12 yıllık birikim ve tecrübenin ardından AC Design & Event Co.’yu kurdu. Kurumsal bir yapı kurarak işlerin daha sistemli ve organize bir şekilde işlemesini sağlayacak alt yapıyı oluşturdu. Kreatif ekibin başında etkinliğin konseptini tasarlamakta, operasyonun akışını yönlendirmekte ve diğer bütün ekiplerin görev dağılımlarına istinaden çalışmalarını kontrol ekmektedir.
Yasemin Asal
Genel Müdür
1984 doğumlu Yasemin, İstituto Marangoni Milano’da Moda İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Genel Müdür olarak müşteri iletişimlerin yanı sıra etkinlik ile alakalı genel koordinasyon, dekorasyon, lojistik, planlama gibi bütün konularda etkin bir rol oynamaktadır. Etkinlik sırasında akışı yönetmektedir. Ofisin genel düzeni, Yasemin üzerinden sağlanmaktadır.
Evren Ataman
Kurumsal Etkinlik Direktörü
1979 doğumlu Evren, Georgia Southern University İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kurumsal Etkinlik Direktörü olarak kurumsal müşteri temsilcileri ile direk temas halindedir. Kurulum aşamasından etkinliğin sonuna kadar geçerli olan bütün operasyonu yönetmektedir.
Özge Duru
Operasyon Müdürü
1987 doğumlu Özge, Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldu. Müşteriler ile yapılan ilk toplantıdan organizasyonun sonuna kadar geçen süre içinde etkinliğin koordinasyonunu yürütmektedir. Netleşen tasarımların malzeme ve tedarikçi kısımlarını yöneterek bu tasarımların hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Etkinlik sırasında ise gecenin akışını Yasemin ile birlikte yönetmektedir. Düğün sırasında Gelin ve Damatların en büyük yardımcısıdır.
Didem Yüce
Kreatif Direktör
1987 doğumlu Didem, Maltepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. Bir etkinlik ile alakalı olarak görsel bütün tasarımlar Didem’in elinden çıkmaktadır. Davetiyeden dans pistine, duvar görselinden baskı malzemelerine kadar bütün görselleri aynı konsept içinde tasarlamakta ve bunların üretilmesini sağlamaktadır.
Muhammet Tuncer
Muhasebe Müdürü
1987 doğumlu Muhammet, Mali İşlerden Sorumlu Müdür olarak şirketin bütün mali verilerini ve hesaplarını takip etmektedir.
Sevgi Özen
Ofis Sorumlusu
1979 doğumlu Sevgi, ofisin güler yüzlü enerji kaynağıdır. Ofisin genel ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterileri en iyi şekilde ağırlamaktadır.