Hakkımızda

AC Design & Event Co. olarak özel ve kurumsal etkinliklere anahtar teslim hizmet vermek amacıyla 2016 yılının başında kurulduk. Sektörde farklı konseptler tasarlamak, enerjisi yüksek işler gerçekleştirmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve butik işlere imza atmak mottosu ile hareket eden etkinlik tasarım ve uygulama ajansıyız. Arzu edilen etkinlik ile alakalı olarak A’dan Z’ye bütün kalemleri en ince ayrıntısına kadar tasarlayıp planlayarak bunların uygulamasını çok titiz bir şekilde hayata geçiren genç bir ekibiz. İstanbul merkezli olmamıza rağmen, şehir dışı veya yurt dışında da etkinlikler gerçekleştirebilmekteyiz.

 

Peki nasıl çalışıyoruz?

Tanışma

Bu özel günü unutulmaz kılmak için öncelikle sizlerle bir araya geliyoruz. Hem sizleri tanıyor, hayallerinizi dinliyor hem de kendimizi tanıtıyoruz. Bu süreç zarfında devam edecek olan yakın ilişkimizi kuvvetlendirmek amacıyla enerjilerimizi birleştiriyoruz. Sizlerden aldığımız bilgiler, beklentiler ve hayaller doğrultusunda çalışmalarımıza başlıyoruz.

 

Sunum

Sizlerden almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda hazırlayacağımız sunumlar ile hayallerinizi nasıl gerçekleştireceğimizi sizlere aktarıyoruz. Etkinliğin bütün detaylarını belirlenecek olan konsept dahilinde tasarlıyor, AutoCad ile çizilmiş yerleşim planlarından, teknik bilgilere kadarki her noktayı profesyonel bir çalışma içerisinde detaylandırıyoruz. Arzu edilmesi durumunda ise de projeyi 3D olarak sunuyoruz.

 

Demo

Yapmış olduğumuz sunumlar ve toplantılar neticesinde sanal olarak ortaya çıkan projenin gerçekte nasıl uygulanacağını anlayabilmeniz amacı ile demo gerçekleştiriyoruz. Demo, hayal etmiş olduğumuz tasarımların uygulamasının ufak bir örneği olduğu için bu noktada yapılacak olan yorumlar ile projenin son halini netleştirmiş oluyoruz.

 

Kurulum

Etkinlik günü geldiğinde ise etkinlik mekanını hayallerin gerçeğe dönüştüğü yer olarak mimari bir proje gibi işliyoruz. Hazırlamış olduğumuz teknik çizimleri, detayları, çok titiz bir çalışma ile hayata geçiriyoruz. Etkinlik başlamadan önce son dokunuşları yaparak mekanı davet sahiplerine teslim ediyoruz.

 

Yönetim

Özel olarak hazırladığımız etkinlik alanını daha sonra bir orkestra şefi edasıyla yönetiyoruz. Misafirlerin davet alanına gelişlerinden, isim kontrollerine; performansların akışından, ışık ayarlarına kadar bütün etkinliği ve etkinlikte görev alan personeli profesyonel ekibimiz ile yönlendiriyoruz.